Klub owieczki Magdy

Owieczka Magda

Tato, co ty na to?

Już niedługo, bo 23 czerwca (w tym roku to będzie sobota) obchodzimy Dzień Ojca. Czy wiecie, jak spędzicie ten dzień i co lubi wasz tata?
Niżej podajemy trzy podpowiedzi, jak radośnie i ciekawie spędzić czas z tatą, kolejne trzy dopiszcie sami. Napiszcie, czy udało wam się wykorzystać, któryś z poniższych pomysłów:
1. Wycieczka za miasto. Zaplanujcie, najlepiej w porozumieniu z mamą, gdzie i w jaki sposób moglibyście wyruszyć. Przydadzą się mapy, plecaki, rowery. 
2. Wspólne gotowanie. Ustalcie, co sprawiłoby przyjemność waszemu tacie i zaproście go do działania. Trzeba będzie zadbać o to, aby w domu znalazły się wszystkie składniki. Czy już wiecie, jakie to będzie danie? Pizza, samodzielnie przygotowane lody, a może pyszna sałatka?
3. Zabawka z recyklingu? Przygotujcie wcześniej stare gazety, pudełka, nakrętki, butelki, sznurki. Następnie wykorzystując zebrane materiały, wraz z tatą zaprojektujcie zabawkę. Może uda się skonstruować niezwykły pojazd lub kolorowy latawiec? 
4.
5.
6.

Swoje pomysły przesyłajcie na adres: redakcja@malyprzewodnik.pl do 26 czerwca. Nagrodą w konkursie są trzy zestawy: przypinka oraz wprasowanka z owcą Magdą. 

Uwaga! Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zapoznanie się z Regulaminem konkursu oraz przesłanie przez rodzica do redakcji oświadczenia - zgody na przetwarzanie danych osobowych dziecka. 


Foto:kuzmichstudio/Fotolia