ADWENT 2022

WIERZĘ W KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY

WIERZĘ W KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY

Uniwersalne pomoce duszpasterskie na RORATY z unikatowymi filmami i piosenką, które pomogą jeszcze głębiej zrozumieć i bardziej pokochać Kościół Chrystusowy.

Projekt przygotowany jest przy współudziale Caritas Polska i w jego centrum staje wigilijna świeca Caritas, przypominającą nam o potrzebujących naszej pomocy  braciach i siostrach.

Świeca otoczona jest grafiką obrazującą Bazylikę Świętego Piotra w Rzymie, miejscem, które jednoczy nas z pierwszym papieżem i wszystkimi kolejnymi, w którym bije serce chrześcijaństwa.

Makieta udekorowana zostanie adwentowo-świątecznymi akcentami, tak by ustawiona w centralnym miejscu wigilijnego stołu przypominała nam, że miłość i miłosierdzie świadczone innym ze względu na Jezusa Chrystusa to istota i fundament Kościoła.
Na makiecie bazyliki Świętego Piotra zaznaczone jest miejsce na wklejenie zdjęcia kościoła parafialnego, do którego dziecko przynależy i do którego uczęszcza wraz ze swoimi rodzicami.  Jest także zamieszczony kod QR do filmiku przenoszącego nas bazyliki w Rzymie.

Materiały dla dzieci:
  •  Wycięta makieta bazyliki do samodzielnego złożenia i do wklejania zdjęcia swojego kościoła parafialnego.
  • 20 elementów do wieńca, przeznaczonych na każdy powszedni dzień Adwentu, które zawierają:
- fragment słowa Bożego zaczerpniętego z czytań mszalnych danego dnia
- adwentowe zadanie dnia pomagające dziecku poznać i pokochać Kościół (na niektórych elementach zamieszczone są kody QR przenoszące nas do wskazanych miejsc w bazylice Świętego Piotra w Rzymie).
 
Dla księży:
  • 20 homilii na każdy dzień
  • baner stanowiący dekorację kościoła
  • plakat do parafii
Dla wszystkich adwentowa piosenka ze ścieżką instrumentalą, nutami i tekstem do pobrania

Jeśli chcesz zamówić WEJDŹ