Nasze sprawy

SERCE dla POKOJU!

SERCE dla POKOJU!

Serce jest symbolem wszystkiego, co najpiękniejsze, a więc: miłości, dobra, wrażliwości, życzliwości i pokoju. Kiedy pokazujemy lub darujemy komuś serce, nikt nie ma wątpliwości, jaką wiadomość chcemy mu przekazać.

Dlatego z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, a więc święta, które sprawia, że dorośli kierują wzrok szczególnie na dzieci, ZAPRASZAMY Was, byście własnoręcznie przygotowali serce, które pokażemy światu. Niech wszystkie te serca zawołają głosem dzieci – PROSIMY o POKÓJ, bo chcemy żyć i dorastać w POKOJU.
Dorośli czasami zapominają o tym, że światem rządzi miłość. Dlatego pokażmy im serca, które przypomną zapominalskim, że wszyscy mamy prawo dorastać w POKOJU.
Przygotujcie swoje serduszko z papieru, bibuły lub innego materiału. Ozdóbcie je według Waszych upodobań i koniecznie umieśćcie na nim swoje imię i wiek. A później zapakujcie w kopertę i przyślijcie do naszej redakcji. My je przykleimy na ogromną ścianę, którą pokażemy dorosłym. Ufamy, że ta niezwykła wiadomość od dzieci sprawi, że POKÓJ zapanuje na świecie, a szczególnie na Ukrainie.
Na Wasze serca czekamy do 20 czerwca.
Redakcja „Małego Przewodnika Katolickiego” i Owieczka Magda.
 
Nasz adres:
Redakcja „Małego Przewodnika Katolickiego”
ul. Chartowo 5
61-245 Poznań

Tekst w języku ukraińskim - POBIERZ