List redaktor naczelnej

Z okazji Waszego święta...

Z okazji Waszego święta...

Mówi się, że szczególnie w czerwcu w głowach dzieci fruwają kolorowe motyle, balony i ogromne mydlane bańki. Niektórzy dodają, że wtedy właśnie najlepiej smakują lody, lizaki i wata cukrowa. To wszystko dlatego, że 1 czerwca świętujemy Dzień Dziecka, zatem cały miesiąc musi być absolutnie niezwykły, bo niezwykle się rozpoczyna.

A kiedy jeszcze uświadomimy sobie, że w tym miesiącu kończymy rok szkolny i rozpoczynamy wakacje, szczęście wydaje się nie mieć końca!
Na te piękne dni życzymy Wam, byście zawsze mieli powody do uśmiechu, a nas dorosłych na nowo uczyli zachwytu nad światem. I jeszcze tego, żeby zawsze wokół was byli mądrzy i wspaniali ludzie, którzy robią wszystko, by każde dziecko na ziemi mogło dorastać w POKOJU. O ten POKÓJ prosi Amelka Anisovych, nasz Gość Specjalny, oraz Cleo, która zaśpiewa razem z Wami w Poznaniu na koncercie, zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka. O POKÓJ będą prosić także Ci, którzy włączą się w naszą akcję SERCE dla POKOJU. Z okazji Dnia Dziecka Niebo, w sposób szczególny, słucha próśb dzieci, dlatego połączmy siły i wspólnie poprośmy o POKÓJ.