List redaktor naczelnej

WAKACJE czas na podróże

WAKACJE czas na podróże

...te całkiem małe i bardzo duże!

Nareszcie wakacje! Zatem podróżowanie, wędrowanie, odpoczywanie, zwiedzanie i hasanie czas rozpocząć. Trochę już zapomnieliśmy, jak pachnie las, jak słone jest morze i jak potężne są góry, a wakacje to najlepsza okazja, by przypomnieć sobie to wszystko. A jeśli jeszcze uda się nam zorganizować niezwykłe przygody z przyjaciółmi, to można je będzie zaliczyć do udanych. I tego Wam życzymy. Niech będą: udane, szczęśliwe i absolutnie bezpieczne. Dlatego też ten numer poświęcamy św. Krzysztofowi, niezwykłemu patronowi, który w podróżowaniu i chronieniu podróżnych ma niezwykłe osiągnięcia.
Na jednej z naklejek dołączonych do numeru znajdziecie modlitwę do św. Krzysztofa. Może rodzice zgodzą się, by przylepić ją w widocznym miejscu Waszego samochodu, tak byście przed rozpoczęciem podróży mogli poprosić św. Krzysztofa o opiekę.
Jak zauważyliście, do numeru dołączone są różne książeczki z serii POSTACI BIBLIJNE. To nie przypadek. Mają one niezwykłe przesłanie dla tego, do kogo należeć będzie numer. Otóż jeden z bohaterów wybierze sobie Ciebie, by opowiedzieć Ci, w jaki sposób można zaprzyjaźnić się z Panem Bogiem i  co zrobić, by przyjaźń okazała się niezwykła i taka na całe życie. Sprawdź, który z bohaterów wybrał Ciebie!
Tych, którzy zechcą mieć w swojej biblioteczce całą kolekcję tych książeczek, zapraszamy na stronę 44. Tam znajdziecie podpowiedź, w jaki sposób je zdobyć.
A my czekamy na Wasze pocztówki i pozdrowienia i oczywiście na rozwiązania naszych wakacyjnych konkursów. Ma się rozumieć, że mnóstwo nagród także.
Bezpiecznych wakacji!