List redaktor naczelnej

Żebyśmy nie byli zgubami

Żebyśmy nie byli zgubami

Często się zdarza, że coś gubimy. Czasami to odnajdujemy, innym razem nie. Ci, którzy znają św. Antoniego Padewskiego, przekonali się, że warto poprosić go wtedy o pomoc, bo o zagubionych rzeczach on naprawdę wie bardzo dużo.

Poza tym odnajdywanie ich jest jednym z jego ulubionych zajęć. Może dlatego właśnie w czerwcu obchodzimy jego święto, by w ten sposób poprosić go, aby miał nas szczególnie na oku. Nie tylko z okazji Dnia Dziecka czy też nadchodzących wakacji, ale zawsze, w każdy dzień i o każdej porze. Bo doskonale wiemy, że trochę często gubimy się Panu Bogu. Dlatego bardzo potrzebujemy kogoś, kto będzie miał dużo cierpliwości i czujne oko, by odnaleźć nas zawsze, ilekroć się zapodziejemy.
 
I tego życzymy Wam z okazji Dnia Dziecka, byście się nigdy w życiu na poważnie nie zgubili Panu Bogu. I jeszcze jednego, by św. Antoni z Padwy tak się z Was modlił, by Wam w żadnej sytuacji skrzydła nie opadły, tylko byście szybowali na nich wysoko, wysoko!
 
Do numeru dołączamy WYJĄTKOWY film. Taki, którego jeszcze nikt nie widział – oprócz twórców, ma się rozumieć. Koniecznie zerknijcie na stronę 28 i obejrzyjcie go. WARTO – tylko tyle Wam powiem.