List redaktor naczelnej

Odważni i łagodni - czyli MODNI

Odważni i łagodni - czyli MODNI

Zwykle nowy rok jest dla nas jedną wielką niewiadomą. Nie wiemy, co nas w nim spotka, jaki będzie i co przyniesie. Wszystko jest niespodzianką. Może to i dobrze, bo niespodzianki bywają naprawdę miłe.

Zresztą, doskonale o tym wiecie, bo kiedy sami przygotowujecie niespodziankę dla kogoś, kto jest dla Was ważny, to staracie się, by była ona naprawdę wyjątkowa i by sprawiła tej osobie radość.
Tak też jest z nowym rokiem. Pan Bóg przygotował dla każdego z nas niezwykłe niespodzianki. I to takie, że o większości z nich nawet nie marzyliśmy. Ważne jest tylko to, byśmy umieli je zobaczyć i ucieszyć się nimi. Dlatego życzymy Wam, byście potrafili zachwycić się wszystkim, co otrzymacie, czego doświadczycie i nauczycie się w tym roku. Bądźcie wrażliwi jak św. Agnieszka, z którą rozpoczynamy ten 2021 rok. Bądźcie jak ona odważni i łagodni – czyli modni!  To nie pomyłka! Niebiańscy posłańcy donoszą, że najnowsze modowe trendy wytyczone przez NIEBO na rok 2021 to odwaga i łagodność. Ponoć w tym nam najbardziej do twarzy!