Z owieczkowego świata

Ostatnia kartka pamiętniczka...

Ostatnia kartka pamiętniczka...

Nie mogę uwierzyć, że rok szkolny dobiegł końca. Tak niedawno rozpoczynaliśmy pisanie naszych „niedzielnych pamiętniczków” i okazuje się, że właśnie zapisujemy ostatnie strony. Ach ten czas! Przyznam, że nie znam lepszego biegacza od niego. Czas naprawdę biegnie szybko i chyba nigdy nie odpoczywa. Ja tak nie potrafię. A wy? Chyba też nie, skoro tak bardzo czekaliście na wakacje, by nieco odpocząć.

Nie mam pojęcia, co zrobić, by przynajmniej na te niezwykłe dwa miesiące czas nieco zwolnił. Jeśli wpadnie wam do głowy jakiś pomysł, koniecznie do mnie napiszcie. A ja postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy, by go zatrzymać. To będzie moje zadanie. A wasze? Zapakować w kopertę swój „niedzielny pamiętniczek” i przesłać na mój adres.
Z tych najbardziej ciekawych wybierzemy aż trzy i nagrodzimy je audiobookiem: DOKTA opowieść o Wandzie Błeńskiej. Tę niezwykłą opowieść o jeszcze bardziej niezwykłej lekarce napisała dla was Eliza Piotrowska, a głosu do jego nagrania użyczyła Julia Rybakowska, aktorka Teatru Nowego w Poznaniu.
Intuicja podpowiada mi, że wakacje z tymi absolutnie wyjątkowymi Paniami mają szansę być równie wyjątkowe.
Zatem do dzieła!

Koperty z „pamiętniczkami” prześlijcie na adres:
Owieczka Magda
ul. Chartowo 5
61–245 Poznań
Możecie także pisać do mnie maile: redakacja@swietywojciech.pl
 
Czekam na nie do 15 sierpnia!

Jeśli chcecie sprawdzić, co to za nagroda, koniecznie zajrzycie tutaj!
 

Pamietniczek_Kod_QR_74734671c3e7fd115cf8b3109a83f7de.jpg