List redaktor naczelnej

O kochaniu

O kochaniu

Luty to dziwny miesiąc. Niby śniegowy i zmrożony, a jednak pełen ciepła, światła, uśmiechów i serc. Nie może być jednak inny, bo już 2 lutego, a więc na samym początku miesiąca, przychodzi do nas Matka Boża z niezwykłym światłem.

Idzie odważnie przez zimowe zamieci i niesie przed sobą gromnicę, czyli wyjątkową świecę, której płomień rozjaśnia ciemności, ogrzewa i broni nas. Otwiera w ten sposób wszystkie drzwi, dla dobra i miłości. Może dlatego 14 lutego tak wiele osób mówi sobie nawzajem: KOCHAM CIĘ – a na dowód tego wręcza sobie różnego rodzaju serca. Czekoladowe, pluszowe, plastikowe, porcelanowe… ale przede wszystkim te prawdziwe, czyli bijące i przypominające, że największą umiejętnością, jaką się w życiu zdobywa, jest zdolność kochania innych ludzi, z całego serca, w każdej chwili i na zawsze.
Sprawdźcie temperaturę swojej miłości i stan swojego serca szczególnie 11 lutego, w dniu, w którym cały świat schyla głowy przed ludźmi chorymi i cierpiącymi. To, w jaki sposób podchodzimy do nich na co dzień, najwięcej mówi o stanie naszego serca i miłości.
 
Do numeru dołączamy kolejną część naszej interaktywnej kolorowanki  w 3D z Waszą ulubioną Owieczką Magdą. Koniecznie sprawdźcie, czego tym razem Owieczka chce Was nauczyć.