List redaktor naczelnej

Zachwyceni - czyli pięknem przemienieni

Zachwyceni - czyli pięknem przemienieni

Nareszcie wakacje! Może jeszcze nie dowierzacie, ale naprawdę przyszły i będą trwały niezmiennie aż do 31 sierpnia. Mamy nadzieję, że odpoczniecie w tym czasie, nabierzecie potrzebnych sił i zachwycicie się pięknem, które przemienia, bo czyni nas bardziej wrażliwymi i uważnymi na to, co w nas i wokół nas.

. Polska ma wiele takich wyjątkowych miejsc. Zerknijcie choćby na strony 30–31 i przekonajcie się. A dla tych, którzy podczas wakacji zachwycą się jakimś miejscem, a jego piękno ich przemieni, przygotowaliśmy konkurs. Zajrzyjcie na strony 38–39.

 

Kochani Czytelnicy! Chcemy być przy Was podczas tych wakacji razem z Owieczką Magdą! Dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe opaski bezpieczeństwa, które dołączamy do numeru. Nałóżcie je na rękę, wcześniej zapisując na nich Wasze imię i numer telefonu rodziców lub opiekuna – i bądźcie bezpieczni.

 

Życzymy Wam ogromnej wrażliwości i bystrego oka, byście dostrzegli piękno i wyjątkowość miejsc, w których się znajdziecie. Jednym słowem, udanych i bezpiecznych wakacji!

Redakcja „Małego Przewodnika Katolickiego”