List redaktor naczelnej

Telefon do NIEBA

Telefon do NIEBA

Telefon to urządzenie, z którym prawie każdy z nas ma do czynienia. Pomaga nam funkcjonować, ułatwia kontakty z innymi, a chwilami daje poczucie bezpieczeństwa, zarówno nam, jak i rodzicom. Często przecież mama lub tata telefonują do nas z pytaniem, czy wszystko u Ciebie dobrze albo o której będziesz w domu.

Dlatego w tym numerze chcemy zaproponować Wam częste korzystanie ze specjalnego niebiańskiego łącza. Czyli takiego, które działa zawsze i wszędzie. Nigdy nie zawodzi, nie zrywa się i nie jest zajęte. W jaki sposób je uruchomić? Przeczytajcie w temacie numeru.
 
Dołączamy także drugą z jedenastu części interaktywnej kolorowanki w 3D z Owieczką Magdą. Czego tym razem chce Was nauczyć Owieczka? Przekonacie się, kiedy pokolorujecie winogrona, zeskanujcie i… sprawdźcie, co się ukaże na ekranie Waszego smartfona lub tabletu.
Przypominamy o trwającym konkursie „Kocham moją Ojczyznę”. Bardzo czekamy na Wasze recytacje i piosenki do 8 października.
Życzymy Wam, by październik był wyjątkowym miesiącem, czyli takim, w którym jak najczęściej będziecie korzystać z niebiańskich połączeń.
 

Foto: Andrey Arkusha/Fotolia