Konkurs

Laureaci konkursu "Zagraj, zaśpiewaj i nagraj"

Laureaci konkursu

Uwaga! Mamy laureatów w konkursie „Zagraj, zaśpiewaj i nagra” kolędę”. Kto śpiewa, ten dwa razy się modli. A co dopiero kiedy gra i śpiewa…

Na konkurs ogłoszony w styczniowym numerze „Małego Przewodnika Katolickiego” odpowiedziało wielu miłośników muzyki. Dziękujemy wszystkim, którzy przysłali do nas swoje nagrania. Po obejrzeniu i wsłuchaniu się w brzmienie kolęd redakcja musiała dokonać bardzo trudnego wyboru. Wytypowaliśmy trzy filmy, które chcemy nagrodzić płytą Arki Noego oraz lutowymi numerami naszego miesięcznika. Przyznaliśmy też cztery wyróżnienia. Do zwycięzców wyróżnień powędrują płyty z kolędami.
Oto nasi laureaci:

Filmy nagrodzone, które można oglądnąć na „małoprzewodnikowym” kanale YouTube oraz na naszej stronie, zostały nagrane przez:

  1. Uczniów z klasy IIIf Szkoły Podstawowej nr 5 w Swarzędzu. Opiekunem grupy jest Aleksandra Kuznowicz.
  2. Uczniów z klas II-III Szkoły Podstawowej Sacre Coeur w Tarnowie. Opiekunem grupy jest s. Anna Musiał rscj.
  3. Dzieci ze scholi „Boże nutki” z parafii św. Wojciecha w Lewkowie. Opiekunem grupy jest Krystyna Kobierska.

 Filmy wyróżnione przygotowali:

  1. Kacper Ksionszczak wraz z dziadkiem Stanisławem Gołdyrem. Szczególne brawa dla dziadka, który napisał tekst i muzykę kolędy!
  2. Lena Borowczak i Izabela Wojtkowiak ze Strzelec Wielkich.
  3. Uczniowie z II klasy Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Gułtowach. Opiekunami grupy są Mariola Seroczyńska oraz Małgorzata Różańska
  4. Uczniowie z klas I-III Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie. Opiekunem grupy jest Danuta Grencel.