List redaktor naczelnej

HURRA! Nareszcie nadeszły!

HURRA! Nareszcie nadeszły!

Optymiści odliczali dni. Pesymiści natomiast twierdzili, że nigdy nie nadejdą. A one nie zawiodły i przyszły, jak co roku o tej porze. Wyłączyły dzwonki, pochowały klucze do szkolnych klas i uroczyście zaprosiły Was na zasłużony wypoczynek. WAKACJE! – bo o nich mowa.

Cudowne dwa miesiące przed Wami, a wraz z nimi nie tylko fikanie i leniuchowanie, ale poznawanie świata, odkrywanie niezwykłych tajemnic, przeżywanie przygód i spoglądanie w miejsca, których jeszcze „wasze oko nie widziało”.

By żaden dzień zbyt szybko nie uciekł, przygotujcie sobie plan wakacyjnego dnia. Od rana do wieczora. Przekonacie się, że jest to doskonały sposób na zatrzymanie czasu. Bo przecież chcecie, by wakacje trwały jak najdłużej.

Zabierzcie także na swoje wakacyjne szlaki Owieczkę Magdę. Z pomocą rodziców przyprasujcie jej wizerunek na swojej ulubionej koszulce. A później wyruszcie razem na wakacyjne szlaki. Z niecierpliwością oczekujemy Waszych zdjęć.

Życzymy Wam zachwytu nad pięknem i tego, byście na własne oczy zobaczyli cuda, które pojawią się na Waszych wakacyjnych szlakach.