Bardzo POLECAMY!

11.12.2018

MÓZG. To, o czym dorośli ci nie mówią *(Bo często sami nie wiedzą)

 
Skąd się wzięło myślenie i czy nam się opłaciło? Czy myślenie jest męczące? Z czego składa się mózg i do czego nam służy? Po co tak naprawdę nam mózg? To pytania, które wcześniej czy później każdy sobie stawia. W tej książeczce znajdziecie odpowiedzi na wszystkie (lub prawie wszystkie). Znajdziecie też w niej podpowiedzi, co robić, żeby mieć lepsze oceny. I zapewniam was, że nie chodzi o to, żeby poświęcić na naukę więcej czasu. To wiedzą wszyscy! Jeśli więc chcecie poznać odpowiedź na to pytanie, sięgnijcie po tę książkę!
A czy wiecie, że mózg ma też szefa? Jesteś nim ty. To od ciebie zależy, jakie decyzje podejmujesz każdego dnia – choćby na przykład: jaki rodzaj sportu wybierzesz, jak długo będziesz się dziś uczyć albo jaką książkę w najbliższym czasie przeczytasz.
Książka jest adresowana do wszystkich osób zainteresowanych tematyką tego wyjątkowego „narzędzia do myślenia”. Mogą sięgnąć po nią czytelnicy od 9. do 109. roku życia. Jest pięknie ilustrowana, napisana zrozumiałym językiem, z dużym poczuciem humoru.

Bogusław Janiszewski, ilustrator Max Skorwider, Mózg. To, o czym dorośli ci nie mówią. Publicat, 2018